Endermologia – sprawdzamy się tam, gdzie zawodzą ćwiczenia i dieta!

 

Endermologia – sprawdzamy się tam, gdzie zawodzą ćwiczenia i dieta!

 

Endermologia jest znana na całym świecie jako „Rolls Royce” wśród zabiegów modelujących sylwetkę, jak i tych walczących z cellulitem. Ta rewolucyjna francuska technika była już dostępna od 1998 roku i stała się „wybawieniem” dla wielu kobiet.

 

Termin „endermologia” pochodzi z języka francuskiego, co oznacza „przez skórę właściwą”. Ten naukowo udowodniony zabieg działa tak, aby zmobilizować do pracy tkanki i wywołać w nich pozytywne zmiany. Zabieg endermologii został opracowany w 1985 roku przez francuskiego inżyniera Louisa-Paula Guitaya. Doznał on poważnego uszkodzenia tkanek w wypadku samochodowym i przechodził każdego dnia przez czterogodzinne masaże, wykonywane przez kilku różnych terapeutów, próbujących rozluźnić i uelastycznić powstałe blizny.

 

Odkrył, że tego rodzaju terapie były tak zróżnicowane pod względem jakości, że zaprojektował maszynę, która zapewniła wysokiej jakości masaże wraz z funkcją odżywiania danego obszaru. Technikę zastosowano z powodzeniem w leczeniu blizn po oparzeniach.

Następnie została ona dostosowana do leczenia zdrowych tkanek, co spowodowało zmniejszenie cellulitu, poprawę kolorytu skóry i ponowne modelowanie sylwetki. Firma LPG Systems jest obecnie uznawana za światowego lidera w dziedzinie manipulacji tkankami łącznymi.

Endermologia to podejście naukowe oparte na masażu podciśnieniowym. Głowica zabiegowa jest wyposażona w jedną rolkę mechaniczną oraz klapkę współtworząc ssanie sekwencyjne. Manipulując głowicą zabiegową w różnych kierunkach mobilizuje się skórę i warstwę podskórną komórek tłuszczowych, przywracając poprawne krążenie krwi. Ulepszony drenaż limfatyczny eliminuje toksyny metaboliczne z tkanek. Wzrost dostępnego tlenu i składników odżywczych uruchamia normalny proces eliminacji tłuszczu w organizmie, a komórki tłuszczowe zaczynają się kurczyć. Ściany tkanki łącznej są delikatnie rozciągane, co zachęca komórki tkanki włóknistej do wytwarzania lepszej jakości kolagenu i elastyny, a tym samym tonizuje i ujędrnia ciało. Obszerne badania naukowe w Europie i Stanach Zjednoczonych Ameryki potwierdziły te twierdzenia.

 

Ta nowa maszyna zrewolucjonizowała dziedzinę jaką jest kosmetologia. Dzięki opracowanym i dostępnym funkcjom, nasze pacjentki mogą liczyć na spektakularne efekty tam , gdzie do tej pory dieta i ćwiczenia zawodziły. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty dotyczącej modelowania ciała!

https://epilaser.pl/oferta/lpg-endermologie-alliance/