Zaffiro

Bezinwazyjny termo-lifting skóry twarzy.

Zabieg gwiazd!

Specjalna głowica zakończona szkłem szafirowym wzmacnia emisję światła podczerwonego, prowadząc do efektu cieplnego skóry nazywanego termoliftingiem.

Podczas zabiegu uzyskujemy podgrzanie głębokich warstw skóry do temperatury 65°C, dzięki któremu włókna kolagenowe i elastyna, odpowiedzialne za napięcie skóry, zostają skrócone do ich pierwotnej długości.

Fibroblasty, które odpowiadają za produkcję włókien kolagenowych są jednocześnie stymulowane do produkcji nowych, młodych włókien. Dzięki temu mamy do czynienia z wielowymiarowym efektem liftingu, który przywraca skórze jej młodzieńczy wygląd w całkowicie naturalny, ale także spektakularny sposób.

Peelingu wodny

Zaffiro wyposażone jest również w technologię peelingu wodnego (Waterpeeling) – dwufazowy strumień powietrza i wody, który kompleksowo oczyszcza skórę, umożliwiając dostarczenie składników aktywnych do skóry, ale także lepsze przewodzenie przez nią temperatury. Dzięki temu osiągamy jednorodne podgrzanie obszaru poddawanegobodmłodzeniu i ujędrnieniu, a tym samym potęgujemy efekt Zaffiro.

Zalecenia po zabiegu

Przez pierwsze 24 godziny: unikać gorących kąpieli, sauny, solarium. W przypadku wystąpienia nadmiernego obrzęku lub zaczerwienienia należy chłodzić dany obszar przez co najmniej 15 minut, do momentu ustąpienia uczucia ciepła. W przypadku podrażnienie po zabiegu zastosuj gel z aloesem, Pantenol lub Alantan. W dalszej pielęgnacji stosuj preparaty nawilżające na bazie witaminy C.

 ZALECANA ILOŚĆ ZABIEGÓW
W serii zalecamy wykonać 4 zabiegi, w odstępie miesięcznym. Zabieg zaffiro warto połączyć dla wzmocnienia efektu z mezoterapią igłową, wykonywaną na dwa tygodnie przed zaplanowanym zabiegiem.

WSKAZANIA
wiotkość skóry twarzy, szyi oraz dekoltu,
zmarszczki,
utrata owalu twarzy,
poprawa gęstości skóry,
skóra szara i niedotleniona,
skóra sucha, odwodniona.

PRZECIWSKAZANIA
Stany zapalne skóry oraz organizmu.
Ciąża i okres laktacji.
Choroba nowotworowa.
Otwarte rany.
Opryszczka.
Aktywny trądzik.
Choroby tkanki łącznej.
Stosowanie leków z retinolem i światłouczulających.
Zastosowanie wypełniaczy, peelingów czy zabiegów laserowych na 2-4 tygodnie
przed zabiegiem.

Cennik

Zaffiro - bezinwazyjny lifting skóry twarzy

.