Emerge Laser frakcyjny

Odmładzanie skóry poprzez frakcyjny nieablacyjny resurfacing skóry.

Poznaj Emerge!

Emerge to laser frakcyjny amerykańskiej firmy PALOMAR przeznaczony do resurfacingu (odmładzania skóry), usuwania
i redukcji powierzchownych niedoskonałości.

Emerge posiada certyfikat FDA potwierdzający redukcję zmarszczek wokół oczu, tzw. kurzych łapek.


Wskazanie: zmarszczki, oznaki starzenia skóry, niedoskonałości skóry, blizny, rozstępy.


Częstotliwość zabiegów: odmładzanie co 2 tygodnie, przebarwienia, blizny co 4 tygodnie.

Jak działa Emerge?

Laser frakcyjny Emerge stosuje energię w  postaci mikrowiązek światła, które w kontrolowany sposób uszkadzają wybrane obszary naskórka i skóry właściwej. Naturalny proces gojenia się skóry prowokuje proces, w którym uszkodzone komórki skóry zastępowane są przez nową, zdrową tkankę.

Efektem tego jest zdrowsza i młodsza skóra. Zabieg  nie wymaga podania znieczulenia miejscowego. Po oczyszczeniu skóry głowica przykładana jest do skóry pacjenta i po jej uruchomieniu w skórę wprowadzane są mikrowiązki światła, które  penetrują skórę na poziomie powyżej 1,5 mm. Im głębsze kolumny, tym większa ilość nowej tkanki. Skoagulowane złogi komórkowe są zastępowane zregenerowaną tkanką.

W zależności od kondycji skóry, wystarczy jedna sesja lub zaleca się wykonanie serii 3- 6 zabiegów dla uzyskania najlepszych rezultatów.

Bezpośrednio po zabiegu skóra będzie zaczerwieniona. Zaczerwienienie utrzymuje się przez kilka godzin. Po zabiegu, na naskórku, mogą być widoczne drobne ślady, które w niedługim czasie zanikną.

Cennik

Emerge - odmładzanie laserowe

.