Laser frakcyjny ER : YAG

MCL31 DERMABLATE To najwyższej klasy laser, łączący funkcje lasera ablacyjnego z metodą frakcyjną. To unikalne rozwiązanie pozwala na kontrolowane i bezpieczne usuwanie zmian łagodnych naskórka oraz skóry właściwej.

MCL31 DERMABLATE

Laser MCL31 Dermablate firmy Asclepion Laser Technologies
charakteryzuje się wysoką absorpcją wody podczas zabiegu, dzięki czemu unikniemy termicznych uszkodzeń skóry. 

Długość fal 2940 nm lasera jest zgodna z maksymalnym poziomem absorbcji wody będącej głównym składnikiem naszej skóry. Dzięki temu dochodzi do szybkiego wykorzystania energii w procesie odparowania wody z tkanki, co w efekcie powoduje prawie natychmiastową ablację i szybsze gojenie się skóry.

Ponieważ laser ma ograniczoną moc termiczną, zabieg ten jest również mniej bolesny, niż w przypadku terapii laserem CO2 oraz może być stosowany w obszarach wrażliwych, takich jak okolice oczu, szyi, dłoni i piersi.

Technologia tego lasera jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla klientów decydujących się wyłącznie na delikatne odświeżenie kondycji skóry, jak i tych, oczekujących efektu głębokiego resurfacingu. Jest to możliwe dzięki szerokiej gamie parametrów tego urządzenia.

Wyjątkowość lasera Dermablate polega przed wszystkim na możliwości kontrolowanego i bezpiecznego oddziaływania punktowego
na skórę, co stymuluje proces jej regeneracji oraz przyczynia się do zmniejszenia bolesności zabiegu. Tym, co odróżnia laser Dermablate od innych, podobnych rozwiązań na rynku medycyny estetycznej, to funkcje usuwania i modelowania tkanki, zmiękczania
i wygładzania tkanki w procesie gojenia się skóry, a także stymulacja wytwarzania kolagenu przez pierwszy rok po zabiegu.

Laser ten znajduje swoje zastosowanie również w zabiegach usuwania włókniaków, pieprzyków, blizn, brodawek, przebarwień, znamion Beckera, gruczolaków łojowych i innych. Także zabieg wyrównywania zmarszczek nabiera nowego wymiaru już po jednym zabiegu zmarszczki ulegają redukcji, a koloryt skóry ujednolica się, dzięki czemu zauważalna jest poprawa ogólnej kondycji skóry.

Już nie musisz obawiać się bolesnych zabiegów i długo gojących się ran! Dzięki technologii lasera MCL31 Dermablate Twoja skóra znów będzie piękna i zdrowa!

Cennik

Laser frakcyjny

.