GeneO

Pielęgnacja skóry twarzy, nawilżenie, dotlenienie i oczyszczenie.

GeneO to zabieg kosmetyczny, który został zainspirowany naturą. Wykorzystuje on biologiczne mechanizmy organizmu, dając efekt odmłodzenia, dotlenienia i rozjaśnienia skóry. Inspiracją do jego stworzenia były gorące źródła, które doskonale wpływają na kondycję skóry przywracając jej elastyczność i równowagę. Koją i regenerują, a przede wszystkim poprawiają koloryt i intensywnie dotleniają.

GeneO to zabieg pielęgnacyjny 3 w 1 który w zaledwie 15 min. zapewnia uzyskanie trzech efektów pielęgnacyjnych w tym samym czasie. Jednocześnie naturalnie i głęboko dotlenienia skórę, złuszcza zrogowaciałą warstwę naskórka i tworząc skórze idealne środowisko umożliwiające jej wchłonięcie maksymalnej ilości składników aktywnych i rewitalizujących zarówno w trakcie jak i doskonałą absorbcję po zabiegu.

DOTLENIENIE
Połączenie kapsułki stworzonej z wodorowęglanu sodu oraz kwasu cytrynowego z odpowiednio dobranym do kondycji skóry preparatem aktywuje reakcję chemiczną tzw. efekt Bohra. W wyniku reakcji na powierzchni skóry powstają mikropęcherzyki zawierające dwutlenek węgla. Zmniejsza się powinowactwo hemoglobiny do tlenu, który uwalnia się do tkanek i następuje natychmiastowe
dotlenienie skóry.

ZŁUSZCZANIE
Uwalniające się mikrogranulki z kapsułki powodują złuszczanie warstwy rogowej naskórka oraz usunięcie wszelkich zanieczyszczeń. Skóra jest wygładzona oraz przygotowana na dalszą pielęgnację.

WCHŁANIANIE
Właściwie dotleniona i złuszczona skóra jest gotowa aby wchłonąć substancje aktywne zawarte w zaaplikowanym preparacie m.in. kwas hialuronowy, azelainowy i kojowy oraz retinol.

WSKAZANIA

  • Szara, ziemista, wymagająca dotlenienia cera,
  • Sucha, wrażliwa, potrzebująca nawilżenia skóra,
  • Trądzik, rozszerzone pory,
  • Tłusta skóra,
  • Pozbawiona blasku skóra,
  • Chęć nadania skórze blasku, rozjaśnienia i świeżego wyglądu.

Cennik

Zabieg pielęgnacyjny GeneO

.