Zabiegi, które można wykonywać latem

 

Zabiegi, które można wykonywać latem

Lato nie jest dobrym okresem na inwazyjne zabiegi kosmetyczne. Jednakże w naszym gabinecie wprowadziliśmy kilka rozwiązań, które bez większych zmartwień mogą zostać zaimplementowane nawet w okresie WAKACYJNYM!

Co najważniejsze – są w przystępnych cenach, nie zabierają dużo czasu, a efekty przychodzą szybko!

Dlaczego są ona dla nas tak ważne? Pragniemy, abyś czuła się „dobrze w swojej skórze” przez cały rok!

Co dla Ciebie przygotowaliśmy:

– LPG ENDERMOLOGIE ALLIANCE – inteligentna metoda stymulacji, która przeprowadzi Cię przez innowacyjny wymiar piękna. Wszystko  z myślą o Twojej skórze i jej kondycji. Bezinwazyjne metody mające za zadanie pobudzić metabolizm komórkowy. Efekt? Skutecznie odmłodzone i wyszczuplone ciało.

– Perfect care and Spa lux – jest to tak zwany „zabieg bankietowy”, prawdziwy cud wśród zabiegów pielęgnacyjnych. 15 minut złuszczania i dotleniania skóry! Wchłanianie składników odżywczych i dotlenienie skóry w ciągu 15 minut! Na tak przygotowaną do zabiegu cerę, nakładamy bogatą formułę żelową i wykonujemy odżywianie (w zależności od wybranej opcji zabiegu). NEO BRIGHT – oczyszczenie, rozświetlenie, redukcja przebarwień. NEO REVIVE – odmłodzenie, przywrócenie energii komórkowej tkanek, spłycenie zmarszczek. Efekty? Widoczne od razu! Idealny wybór przed niespodziewanym spotkaniem czy… randką.

– Zaffiro – dobre geny, diety oczyszczające, osiem godzin głębokiego snu i wiele innych sposobów pozwalających uzyskać efekt nieskazitelnej cery. A gdyby tak zaufać najnowszym technologiom oraz ich skuteczności potwierdzonej przez wiele zadowolonych klientów? Po prostu wybierz Zaffiro. Dlaczego? Gdyż jest to unikalny zabieg liftingujący, który daje natychmiastowe efekty rozświetlenia i odżywienia naszej skóry! Pierwszą część zabiegu Zaffiro stanowi Waterpeeling, który oczyszcza skórę oraz przygotowuje ją do zabiegu i głębokiej podczerwieni, która mocna napina, liftinguje wyraźnie unosząc owal i policzki.

– Depilacja laserowa – co prawda okres wakacyjny nie sprzyja depilacjom… ale warto pamiętać, że jedyne miejsce, które w okresie letnim nadaje się do tego typu zabiegu to pachy, które są w pełni zakryte przed promieniami słonecznymi! Nie trać czasu na zbędne czynności związane z depilacją i przygotuj się na plażowanie razem z nami!

Epi Laser zostaje do Twojej dyspozycji przez 365 dni w roku!