Venus Legacy – spełnij swoje 5 życzeń w pół godziny

 

Venus Legacy – spełnij swoje 5 życzeń w pół godziny!

Wypoczęta i świeża „buzia”, gładkie uda, smukła sylwetka, wymodelowana linia żuchwy … i wiele innych myśli błąkających się po głowach naszych klientek.

Drogie Panie! Czas spełnić Wasze marzenia! Jak? W Epi Laser zostały już dawno udokumentowane takie cuda. Zobacz, w jaki sposób radzimy sobie z problemami naszych klientek.

 

Czas raz na zawsze przestać snuć historie o złotej rybce spełniającej życzenia. Czas zaufać technologii XXI wieku i powierzyć swoje pragnienia, jak i prośby specjalistom. Jesteś gotowa? 3,2,1 … pomyśl życzenie! A my podpowiemy, jak je spełnić!

  1. Natłok obowiązków i wieczna bieganina sprawiają, że nie mam czasu porządnie się wyspać. Chciałabym, aby moja buzia wyglądała na wypoczętą i świeżą

Wystarczy od 30 do 60 minut, aby poprawić kondycję skóry twarzy, szyi oraz dekoltu. Wszystko za sprawą technologii zabiegowej LiftFX™ użytej w metodzie VENUS LEGACY.

Impulsowe pole magnetyczne emitowane przez urządzenie pobudza fibroblasty (komórki produkujące między innymi kolagen). Zabieg wpływa także, na powstawanie nowych naczyń krwionośnych.

Szybsze krążenie krwi oraz limfy w naczyniach włosowatych wśród pobudzonych tkanek wpływa, na lepsze dotlenienie, jak i odżywienie. Widoczne obrzęki – znikają! Zabieg zwiększa napięcie skóry dzięki czemu twarz odzyskuje pożądaną świeżość.

  1. Nie wiem jak walczyć z cellulitem wodnym. Marzą mi się gładkie nogi

Moc fali radiowej, z której możemy korzystać dzięki terapii Venus Legacy, rozbija oraz usuwa lipidy (tłuszcz). Następnym etapem jest wzmocnienie naczynek, przeprowadzanie drenażu limfatycznego oraz produkcja włókien kolagenu. Podsumowując – grudki cellulitu zostają rozbite, a skóra staje się gładka i jędrna.

  1. Marzy mi się mocniej zarysowane i wykonturowane ciało

Venus Legacy to idealny, nieinwazyjny zabieg, który szybko i skutecznie wymodeluje Twoje ciało.

Nowoczesna technologia multipolarnej fali radiowej podgrzewa osadzone głęboko warstwy skóry. Wyższa temperatura w tkankach podskórnych sprawia, że komórki tłuszczowe kurczą się, zmniejszając swoją objętość. Dzięki temu kształt wybranej części ciała jest mocniej zarysowany.

  1. Chciałabym nieinwazyjnie wymodelować linię żuchwy oraz zlikwidować drugi podbródek

Zabieg Venus Legacy likwiduje nadmiar tłuszczu, który mógł ulokować się w rejonie podbródka czy tak zwanych „chomików”. Nasze urządzenie napina także skórę, co sprawia, że uzyskujemy efekt wyszczuplenia owalu twarzy. Nie lubisz swojej okrągłej buzi? Teraz to już nie problem!

  1. Mam mało czasu w ciągu dnia. Zależy mi na bezbolesnych i krótkich zabiegach

Zabiegi Venus Legacy są bezbolesne, a cała procedura trwa od 30 do 60 minut.

Śmiało można je porównać do masażu rozgrzanym kamieniem! Końcówka aparatury jest przykładana do powierzchni ciała, następnie przesuwana po powierzchni skóry – ruchami okrężnymi. Klient odczuwa relaksujące ciepło.