O Nas

EpiLaser to nie tylko nowoczesna technologia, ale także zgrany zespół profesjonalistek, które towarzyszą naszym klientom w ich podróży do zdrowia i piękna. Kompetencja, życzliwość oraz wrażliwość na potrzeby naszych klientów to podstawa, na której opiera się sprawne funkcjonowanie zespołu EpiLaser.

wszyscy

 

EpiLaser to miejsce, gdzie  pasja do piękna przeplata się z najnowocześniejszymi technologiami.

Od 2005 roku z zachwytem obserwuję, jak zaawansowane urządzenia medyczne rozwiązują uciążliwe problemy skórne moich klientów, wyzwalając w nich pozytywną energię i przywracają wiarę we własne piękno.

Dla zapewnienia najlepszych efektów zabiegowych pracujemy na najwyższej klasy laserach medycznych. Dla nas ważny jest zarówno doskonały efekt zabiegu,  jak i całkowite bezpieczeństwo osób, które nam zaufały.

Z dumą informujemy, że zabiegi depilacji laserowej wykonujemy najnowocześniejszym laserem diodowym Palomar Vectus, który posiadają jedynie nieliczne, najlepsze kliniki w naszym kraju. Zabiegi zamykania naczynek i leczenie zmian skórnych wykonujemy laserem medycznym AscleptionQuadro Star Pro,  który wykazuje bardzo wysoką skuteczność i posiada europejskie certyfikaty bezpieczeństwa.